جستجو پیشرفته
021-61320
ماشین سازی پولاد


عضو طلاییعضو تأیید شده

ماشین سازی پولاد

نام کاربری سندباد: pooladimm.sandbad


ماشین سازی پولاد در یک نگاه

شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پولاد (سهامی خاص) در سال ۱۳۵۹ توسط آقای مهندس سیروس احمدی بختیاری تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه ساخت دستگاههای تزریق پلاستیک آغاز نمود. پولاد بدون تردید یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در زمینه ساخت ماشینهای تزریق پلاستیک بوده و تعداد بی شمار ماشینهای در حال فعالیت ساخت پولاد در سراسر ایران و حتی برخی از کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای گواه این مدعاست.

شرکت پولاد با ارائه نسل جدید ماشینهای خود در دهه هفتاد و کسب گواهینامه ها و استانداردهای ملی وبین المللی گوناگون، گام بزرگی را در جهت بهبود کیفیت وپیشرفت تکنولوژی در صنعت تزریق پلاستیک ایران رقم زده است. در این روند هدفمند، همکاری پولاد با نامداران صنعت پلاستیک از دیگر کشورهای دنیا مانند ایتالیا و کره جنوبی موجب ارتقاء تجارب فنی و مهندسی در مدتی اندک گردید. سرانجام در سال ۱۳۸۸ با انتخاب یک واحد تولیدی کیفیت محور و شناخته شده در کشور چین به نام "شرکت بورچ"، توانست سری جدید ماشینها را بر اساس استاندارهای جهانی، دانش فنی و تجربه ی کسب شده خود در سه دهه خدمت رسانی را به این طریق، با کاهش قیمت تمام شده و تکمیل سبد محصولات متنوع توام و روانه بازار کند.

این سوابق ارزشمند سبب گردیدند هم اکنون علاوه بر فعالیت شرکت پولاد با بیش از سی سال تجربه موفق در زمینه ساخت و خدمات پس از فروش ماشینهای تزریق پلاستیک و دیگر تجهیزات مربوطه، در سال ۱۳۸۱ مجموعه تولیدی به نام شرکت پولاد پویش را در زمینه تولید انواع پریفرم های بطری PET در اوزان و دهانه های مختلف با بکارگیری دستگاههای تزریق پولاد تاسیس کرده و هم اکنون در حال توسعه آن با دستگاههای پولاد – بورچ می باشد. این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۳ به واسطه پیشرفته ترین دستگاهای روز دنیا، خط تولید ظروف بسته بندی با تکنولوژی برچسب گذاری درداخل قالب (IML) با بالاترین کیفیت را راه اندازی نمود.

ردیف تصویر عنوان
1 ماشین سازی پولاد
2 ماشین سازی پولاد
3 ماشین سازی پولاد
4 ماشین سازی پولاد
5 ماشین سازی پولاد

مشخصات تأمین کننده

نام کاربری سندباد
pooladimm.sandbad
نوع مشتری
توليدي
تاریخ شروع عضویت
1394/07/01
تاریخ پایان عضویت
1395/07/01
تاریخ تأیید عضویت
1394/07/01
تاریخ پایان تأیید
1395/07/01
سطح عضویت
طلایی
سطح تأیید
تأیید شدهارتباط با تأمین کننده / خدمات دهنده

جهت ارسال پیام لطفاً به عضویت سایت در آمده و اگر قبلاً عضو شده اید ، وارد شوید. .