جستجو پیشرفته
021-61320

آرشیو اخبار جهان گستر ارشا

جهان گستر ارشا


عضو برنزی


جهان گستر ارشا

نام کاربری سندباد: arsha.sandbad


از بدو تأسیس «شرکت بین المللی جهان گستر آرشا»، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور و تهاجمی توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد محصول باکیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌تصویر کشیم.
سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت کنیم و گسترش دهیم. ما در « شرکت بین المللی جهان گستر آرشا » مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ثمرنشستنِ هر پروژه، گام‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان.
خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند. تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی محصول، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار، مشتری را قطب‌نمای حرکت خود در تولید محصولات « شرکت بین المللی جهان گستر آرشا » قرار دهیم.
اکنون، مفتخریم که با بهادادن به کارسپاری (تفویض اختیار) و طراحی چارت سازمانیِ افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک بنیان نهاده‌ایم که می‌تواند پابه‌پای سرعت روزافزون تغییراتِ قرن بیست‌ویکم و صنعت شتابان نرم‌افزار، حرکت کند و همچنین با فراهم‌آوریِ بستر لازم برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت مقتدر دانش، در صنعت تکنولوژی‌محور و دانش‌بنیانِ نرم‌افزار، سازمانی پیشرو باشیم.
یکی دیگر از مسئولیت‌های حساس ما در « شرکت بین المللی جهان گستر آرشا »، درنظرگرفتن زیرساخت فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی است. « شرکت بین المللی جهان گستر آرشا » همچنان که فعالیت‌های خود را به‌سوی تبدیل‌شدن به سازمانی با استاندارهای جهانی پیش می‌برد، با ارائۀ خدمات و محصولات نوین و خلاقانه، پیمودن این مسیر را برای مشتریان خود همواره می‌سازد. نتیجه آنکه در سال‌های آینده نیز آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت خواهیم کرد و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل‌به‌فصل خواهیم نگاشت

ردیف تصویر عنوان

مشخصات تأمین کننده

نام کاربری سندباد
arsha.sandbad
نوع مشتری
توليدي
تاریخ شروع عضویت
1395/01/17
تاریخ پایان عضویت
1396/01/17
تاریخ تأیید عضویت
اطلاعات ثبت نشده است
تاریخ پایان تأیید
اطلاعات ثبت نشده است
سطح عضویت
برنزی
سطح تأیید
اطلاعات ثبت نشده استارتباط با تأمین کننده / خدمات دهنده

جهت ارسال پیام لطفاً به عضویت سایت در آمده و اگر قبلاً عضو شده اید ، وارد شوید. .