به سندباد | بزرگترین پورتال تجارت الکترونیک ایران | خوش آمدید

خرید و فروش عمده و بی واسطه

بخرید ، بفروشید ، معاوضه کنید

راهنمای عضویت سندباد

مرحله ی اول :

باید ابتدا با ورود در قسمت عضویت سایت ، ثبت نام فرمایید سپس پروفایل کسب و کار شما راه اندازی شده و این پروفایل در بر گیرنده اطلاعاتی نظیر اطلاعات عمومی شرکت ،زمینه فعالیت، محصولات یا خدمات ارائه شده و همچنین راه های ارتباط  مشتری با شماست.

مرحله ی دوم :

شما در این مرحله وارد قسمت ورود سایت شده و سپس نام کاربری/ پست الکترونیکی و کلمه ی عبور خود را وارد نمایید و اطلاعات مربوط به شرکت و محصولات یا خدمات خود را ثبت نمایید، تکمیل هرچه بهتر اطلاعات به معرفی بهتر شما کمک می کند، شما می توانید برای تکمیل اطلاعات از پشتیبانی سندباد کمک بگیرید.

مرحله ی سوم :

در این مرحله علاوه بر ابزارهایی که به طور رایگان با ثبت نام در سایت در اختیار شما قرار داده می شود ، شما می توانید  یکی از سطوح طلایی ، نقره ای ، برنزی انتخاب کنید و از خدمات مربوط به سطح انتخاب شده استفاده کنید این خدمات به معرفی هرچه بهتر شما در دنیای تجارت االکترونیک کمک می کند . برای اطلاع از خدمات ارائه شده در هر سطح عضویت به قسمت عضویت های سندباد مراجعه فرمایید.

مرحله ی چهارم :

مخاطبین برای ارتباط با شما اقدام به ارسال پیام از طریق سایت سندباد خواهند کرد و شما به عنوان تامین کننده ی کالا یا خدمات پیام را دریافت می کنید .نحوه ی تعامل شما و همچنین پاسخگویی در اسرع وقت در فروش محصولات و خدمات شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

مرحله ی پنجم :

هم اکنون می توانید از رونق بیشتر کسب و کار خود لذت  ببرید .سندباد با ارائه ی خدمات و پشتیبانی بسیار قوی همواره با شما خواهد بود و به فروش و تبلیغ بهتر محصولات و خدمات شما کمک خواهد کرد.